jste zde : průběh kurzů

Průběh kurzů

Vyučovací hodina trvá cca 45-50 minut. V začátku rozhýbeme tělo a svaly rozcvičkou, poté přecházíme na samotný tanec. Střídáme pomalé prvky (práce rukou, osmičky pánví, základní krokové variace) s prvky rychlými (šimi prsou, boků, pánve, třesavé pohyby). Necháváme se unést vlastní tvorbou a vlastními sestavami, či zkoušíme nějakou sestavu všichni. V závěru hodiny můžeme relaxovat, či zkoušet různé typy masáží, provádět motivační relaxaci (aktivní dobíjení energie). Žádná hodina není naprosto shodná, protože fantazii se meze nekladou.

Co na sebe? Co s sebou?

Pro začátek stačí to, v čem se cítíte pohodlně, tričko, kalhoty, či dlouhá sukně, jsou optimální. Postupem času je možné zakoupit kostým, či pokud jste šikovné, nějaký si ušít (návod na široké arabské kalhoty, či kolovou sukni, závoj a šátek, dostávají všechny účastnice našich kurzů). Velmi vhodné je, pokud se hodláte břišnímu tanci věnovat déle, pořídit si šátek s penízky na boky, umožní vám lepší kontrolu pohybu a rytmu. Tančí se naboso nebo ve speciálních botičkách.

Nezapomeňte si s sebou láhev s vodou (doplňování tekutin při pohybu je důležité) a ručník. Také doporučujeme podložku na rozcvičku a relaxace.

Kurzy probíhají v průběhu školního pololetí - tj. cca 20 vyučovacích hodin (září - leden, resp. únor- červen).

Změna rozvrhu hodin vyhrazena dle zájmu účastnic. V případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme právo kurzy sloučit.

Zameškané hodiny lze, po dohodě, nahradit v jiný termín. První hodina na zkoušku ZDARMA!!!

Pardubice DDM Delta, Gorkého 2658 Horní Jelení Miroslavská 357

Mgr. Jana Sedláková Iva Preussová

BŘIŠNÍ TANCE © 2008 - 2018